Anunț public asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu “Modernizare DS 401 sat Filipesti, comuna Filipești, judetul Bacău”
2021-04-22 08:30:56

“COMUNA FILIPEȘTI, anunta publicul interesat asupra depunerii solicitarii de emitere a acordului de mediu pentru proiectul “Modernizare DS 401 sat Filipesti, comuna Filipești, judetul Bacău” propus a fi realizat in judetul Bacau, comuna Filipesti, sat Filipesti. Informatiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul APM Bacau din Str. Oituz, nr.23, in zilele de luni până joi, intre orele 8.00 – 16.00 si vineri intre orele 8.00 – 14.00 si la sediul titularului, din judetul Bacau, com. Filipesti, sat Filipesti.Observatiile publicului se primesc zilnic la sediul APM Bacau”