Informare cetățeni - cu privire la desfășurare activității din cadrul Primăriei comunei Filipești
2020-10-26 09:10:36

Primarul comunei Filipești, domnul Petrică Lungu, împreună cu Consiliul local Filipești vă aduc la cunoștință urmatoarele:

Primăria comunei Filipești funcționează după următorul program: LUNI-VINERI 08.00-16.00

În scopul prevenirii răspândirii virusului SARS COV 2 – (coronavirus), vă informăm că în sediul instituției se respectă regulile de igiena și distanță socială, astfel în interiorul instituției are acces doar cate o persoana în ordinea în care se prezintă.

Facem mențiunea ca în sediul primăriei nu exista nici o persoană (angajat) care să fie confirmată cu virusul SARS COV 2.

In speranța unei bune colaborări vă rugăm să primiți asigurarea întregii noastre stime!

Fișiere atașate